


1 344 ₴
Багажник алюмінієвий 24-28" під дисковий гальм
Качучий багажник HX-Y670 розроблений спеціально для велосипедів з дисковими гальмами. За допомогою регульованого механізму можна встановити його на різні моделі з діаметром коліс 24-2881. Ви наповнений з легкого алюмінієвого сплаву. Затиснуто металевим затиском на пружині, призначеному для фіксації легенів.
Алюмінієвий велообагажник для дискових гальм. Дугоподібна Стойка допомагає знизити на раму, знижується ризик пошкодження дроопаута. Надійний і міцний в експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shunfeng |
| Тип багажника | Багажник |
| Матеріал багажника | Алюміній |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Кріплення кошика | На багажник |
| Сумісність з гальмами | З дисковими |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Затискач на пружинах | Так |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 13 см |
| Стан | Новий |